ODKOMARZANIE ŁÓDŹ – ZWALCZANIE KOMARÓW, MUCH I MESZEK

Vermin zajmuje się profesjonalnym zwalczaniem komarów, much i meszek na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. Stosujemy skuteczne metody usuwania komarów z użyciem preparatów chemicznych.

CZYM JEST ODKOMARZANIE – TĘPIENIE KOMARÓW

Jest to zabieg mający na celu wytępienie komarów i meszek bądź znaczną redukcję ich populacji na działce i w okolicach budynków mieszkalnych. Stosowanie specjalistycznych środków powoduje upośledzenie u larwy komara oraz u komarzyc, dzięki czemu rozwój owadów zostaje zahamowany. Odkomarzanie, czyli ograniczanie występowania owadów na danej powierzchni, może również wpłynąć na zmniejszenie ilości kleszczy w przydomowym ogrodzie.

CZYNNOŚCI WYKONYWANE PRZY ODKOMARZANIU

Pierwszą czynnością po przyjeździe do klienta jest rozpoznanie terenu celem wskazania punktów, w których mogą rozwijać się larwy komarów – likwidacja potencjalnych miejsc rozmnażania się owadów jest kluczowa dla powodzenia operacji odkomarzania. Komary lęgną się w stojących zbiornikach wodnych, beczkach z wodą, rynnach, kałużach.

Kolejno przechodzimy do zabezpieczenia terenu. Należy zakryć oczka wodne, pochować miski dla zwierząt, zamknąć okna w domach oraz upewnić się, że środki nie dostaną się w niepożądane miejsca. Preparaty, które stosujemy są obojętne dla roślin.

Następnie możemy przystąpić do rozpylania środków.

Po wykonaniu odkomarzania znów będą Państwo mogli cieszyć się spokojnymi letnimi wieczorami bez uciążliwych owadów.

Odkomarzanie Łódź

Korzystając ze strony, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem