ODPLUSKWIANIE ŁÓDŹ – TĘPIENIE, LIKWIDACJA I USUWANIE PLUSKIEW

Vermin zajmuje się profesjonalnym odpluskwianiem mieszkań w Łodzi i okolicach. Wybierając usługi dezynsekcji naszej firmy, otrzymują Państwo gwarancję skutecznej likwidacji pluskiew. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w branży oraz cieszą się zaufaniem wśród klientów. Zlecając nam zwalczanie pluskiew w swoim domu, mogą być Państwo pewni, że usługa zostanie wykonana solidnie.

Dlatego warto skorzystać z naszych usług:

  • bezpieczne odpluskwianie mieszkań
  • 2-miesięczna gwarancja na usunięcie pluskiew
  • likwidacja wszystkich pluskiew jednym zabiegiem, bez ponoszenia dodatkowych kosztów
  • szybkie i terminowe wykonanie odpluskwiania
  • dyskrecja
  • atrakcyjne ceny oferowanych usług
  • SKUTECZNOŚĆ

PLUSKWY DOMOWE, USUWANIE PLUSKIEW

Pluskwy domowe, sprawcy czerwonych śladów ugryzień na ciele, są insektami z rodziny Cimicidae oraz hematofagiem – żywią się krwią innych organizmów. Dorastają do około 5 mm długości, są koloru brunatnego, mają owalne, zwężające się ku przodowi, spłaszczone ciało, pokryte licznymi włoskami.

Największa aktywność pluskwy przypada na noc, tuż przed świtem, kiedy potencjalna ofiara śpi. Wystarczy jej kilka minut na dotarcie do celu i nasycenie swojego głodu. Z reguły proces odżywiania odbywa się co kilka dni, aczkolwiek insekty te przystosowane są do pozostania bez posiłku nawet do kilkunastu miesięcy. Wytępienie pluskiew nie należy do najłatwiejszych czynności. Często wychodzi się z założenia, że po pewnym czasie owady umrą z głodu, co jest błędem. Są to ciężkie do usunięcia pasożyty, których trudno jest się pozbyć przy użyciu domowych metod, dlatego zalecamy zwalczanie pluskiew z użyciem środków specjalistycznych.

VERMIN Zwalczamy pluskwy już od wielu lat – szybko i skutecznie.

zwalczanie pluskiew łódź

Korzystając ze strony, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem