Zwalczanie gryzoni Łódź – Tępienie gryzoni w tym myszy i szczurów

Vermin oferuje profesjonalne usuwanie gryzoni w tym szczurów i myszy. Usługi deratyzacji świadczymy na terenie Łodzi, a także innych miast. Nasza firma profesjonalnie walczy z gryzoniami występującymi na terenie domu, firmy, gospodarstwa, piwnic itp.

Deratyzacja -  usuwamy myszy i szczury

Firma Vermin pomaga w uporaniu się z uciążliwymi szkodnikami, jakimi są wszelkiego rodzaju gryzonie występujące na terenie gospodarstwa domowego. Występowanie szczurów i myszy może wiązać się z szeregiem niepożądanych efektów: gryzonie mogą powodować straty w postaci zniszczenia żywności, instalacji w domu. Dodatkowo szczury przenoszą na sobie wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, bakterie i wirusy, które mogą zagrażać zdrowiu i życiu ludzi, jak i zwierząt domowych.

Samodzielne zwalczanie gryzoni może nieraz okazać się nieskuteczne. Kiedy na terenie domu znajdują się dzieci lub zwierzęta, nie ma mowy o stosowaniu wszelkiego rodzaju pułapek i trutek. Takie działanie jest nieodpowiedzialne i może prowadzić nawet do zagrożenia życia. W takim wypadku niezbędne jest skorzystanie z usług firmy zajmującej się deratyzacją. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że prowadzone przez nas działania pomagają kompleksowo usunąć problemy z gryzoniami.

Tępimy gryzonie różnymi metodami:

  • za pomocą środków chemicznych - jest to jedna z najpowszechniejszych metod, polegająca na stosowaniu rodentycydów (bloczki, kostka, granulat),
  • za pomocą środków fizycznych ( pułapki zatrzaskowe, żywołowne pułapki wielołowne, pułapki klejowe),
  • za pomocą środków biologicznych.
  •  

Bezpieczne i sprawdzone metody działania sprawiają, że spełnimy wymagania każdego klienta. Zapraszamy do korzystania z naszych usług zwalczania gryzoni.