ODKOMARZANIE ŁÓDŹ – ZWALCZANIE KOMARÓW, MUCH I MESZEK

Firma Vermin zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym usuwaniem komarów, much i meszek na terenie całej Łodzi i okolic. Zastosowane przez nas skuteczne metody odkomarzania przy pomocy preparatów chemicznych sprawiają, że mogą Państwo znowu cieszyć się spokojnymi letnimi wieczorami bez uciążliwych owadów.

 

Czym jest odkomarzanie - dezynsekcja

Jest to forma zabiegu mająca na celu likwidację bądź upośledzenie wszelkiego rodzaju komarów i meszek na działce i w okolicach budynków mieszkalnych. Rozmaite metody, które mogą zostać zastosowane do odkomarzania (chemiczne lub biologiczne) sprawiają, że zabieg ten gwarantuje bardzo dużą skuteczność działania. Stosowanie specjalistycznych środków powoduje upośledzenie u larwy komara, a także u komarzyc, dzięki czemu ich dalszy rozwój jest zahamowany. Odkomarzanie, czyli ograniczenie występowania owadów na danej powierzchni może również wpłynąć na zmniejszenie ilości kleszczy w przydomowym ogrodzie.

Kolejnym atutem jest również poprawa naszego samopoczucia i przyjemności spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu – na działce, w ogrodzie i innych miejscach na terenie Łodzi, gdzie obecność owadów jest wyjątkowo uciążliwa.

 

Czynności wykonywane przy odkomarzaniu

Pierwszą czynnością po przyjeździe do klienta jest zidentyfikowanie potencjalnych miejsc, w których mogą rozwijać się larwy komarów. Likwidacja miejsca, w którym owady mogą się rozmnażać, jest kluczowa do długotrwałego i skutecznego usunięcia owadów z powierzchni działki. Komary lęgną się we wszelkiego rodzaju kałużach, stojących zbiornikach wodnych, beczkach z wodą, rynnach na błotnistych terenach. Z takich miejsc należy usunąć wodę i w jak największym stopniu je wysuszyć.

Następnie przechodzimy do zabezpieczenia terenu. Należy zakryć oczka wodne, miski dla zwierząt, zamknąć okna w domach i upewnić się środki nie dostaną się w niepożądane miejsca. Po zabezpieczeniu można przejść do rozpylania środków.

Czynności wykonujemy przy zastosowaniu specjalistycznych substancji chemicznych, które są obojętne zarówno dla ludzi, zwierząt domowych, jak i roślinności. Metoda, jaka zostanie zastosowana, będzie dobrana specjalnie do potrzeb naszego klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Oferujemy profesjonalne usługi odkomarzania na terenie całej łodzi, jak i województwa. Naszą pracę wykonujemy już od lat i znamy się na zwalczaniu owadów jak mało kto. Więcej informacji na temat naszych usług mogą Państwo uzyskać kontaktując się z nami pod adresem e-mail lub dzwoniąc na telefon.