Zwalczanie, usuwanie pluskiew w Łodzi

Firma Vermin zajmuje się kompleksowym i szybkim zwalczaniem i usuwaniem pluskiew. Wybierając usługi naszej firmy otrzymują Państwo gwarancję skutecznej likwidacji szkodników. Działamy na rynku już od wielu lat, ciesząc się popularnością i zaufaniem wśród klientów. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych pracowników, mogą być Państwo pewni, że zlecając nam zwalczanie pluskiew, karaluchów czy innych szkodników w Państwa domu usługa zostanie wykonana solidnie i bezproblemowo. Działamy na terenie Łodzi i okolic.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • 100% gwarancja usunięcia insektów bez ponoszenia dodatkowych kosztów,
  • bezpieczeństwo, wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone środki, renomowanych producentów, które nie szkodzą zdrowiu,
  • szybkie i terminowe wykonanie usługi,
  • dyskrecja,
  • atrakcyjne ceny oferowanych usług.

 

Pluskwy domowe

Pluskwy domowe to sprawcy czerwonych ugryzień na ciele. Są insektami z rodziny Cimicidae oraz hematofagiem - żywią się krwią innych organizmów. orasta do około 5 mm długości, jest koloru brunatnego, ma owalne zwężające się ku przodowi, spłaszczone ciało, pokryte licznymi włoskami.

 

Największa aktywność pluskwy przypada na noc, tuż przed świtem, kiedy potencjalna ofiara śpi. Wystarczy jej kilka minut na dotarcie do celu, ugryzienie i nasycenie swojego głodu. Z reguły proces odżywiania odbywa się co kilka dni, aczkolwiek insekty przystosowane są do pozostania bez spożywania nawet do kilkunastu miesięcy.

Odpluskwianie - skuteczne metody zwalczania

  • Metoda opryskowa - dająca 100% pewność zwalczenia całej populacji pluskiew oraz ich jaj, bez konieczności powtarzania ponownie całego zabiegu dezynsekcji.
  • Metoda zamgławiania ULV [ zamgławianie na zimno], metoda ta wymaga co najmniej 3 zabiegów w odstępach 4- tygodniowych. Po przeprowadzeniu zabiegu tą metodą , efekt jest bardzo dobry.

Na wykonywane zabiegi firma Vermin zawsze udziela pisemnej gwarancji na skuteczność przeprowadzonych zabiegów na okres 2-miesięcy.