Odpluskwianie Łódź – tępienie, likwidacja i usuwanie pluskiew

Firma Vermin zajmuje się kompleksowym i szybkim zwalczaniem i usuwaniem pluskiew. Wybierając usługi naszej firmy otrzymują Państwo gwarancję skutecznej likwidacji szkodników.  Szybki dojazd oraz stosowanie przez nas niezawodnych metod dezynsekcji Działamy na rynku już od wielu lat, ciesząc się popularnością i zaufaniem wśród klientów. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych pracowników, mogą być Państwo pewni, że zlecając nam zwalczanie pluskiew, karaluchów czy innych szkodników w Państwa domu usługa zostanie wykonana solidnie i bezproblemowo. Działamy na terenie Łodzi i okolic.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • 100% gwarancja usunięcia insektów bez ponoszenia dodatkowych kosztów,
  • bezpieczne odpluskwianie mieszkań, wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone środki, renomowanych producentów, które nie szkodzą zdrowiu,
  • szybkie i terminowe wykonanie usługi - oferujemy szybki dojazd na terenie łodzi i dogodny termin realizacji ,
  • dyskrecja -wiadome jest, że temat dezynsekcji mieszkań nie jest czymś, o czym chcieliby Państwo poinformować wszystkich sąsiadów. Dlatego nasi pracownicy przyjeżdżają do klienta nieoznakowanym samochodem.,
  • atrakcyjne ceny oferowanych usług.

 Pluskwy domowe

Pluskwy domowe to sprawcy czerwonych ugryzień na ciele. Są insektami z rodziny Cimicidae oraz hematofagiem - żywią się krwią innych organizmów. Dorasta do około 5 mm długości, jest koloru brunatnego, ma owalne zwężające się ku przodowi, spłaszczone ciało, pokryte licznymi włoskami.

Największa aktywność pluskwy przypada na noc, tuż przed świtem, kiedy potencjalna ofiara śpi. Wystarczy jej kilka minut na dotarcie do celu, ugryzienie i nasycenie swojego głodu. Z reguły proces odżywiania odbywa się co kilka dni, aczkolwiek insekty przystosowane są do pozostania bez spożywania nawet do kilkunastu miesięcy. Sprawia to, że zwalczanie pluskwy nie należy do najłatwiejszych czynności. Najczęściej wychodzi się z założenia, że po pewnym czasie owady umrą z głodu, co jest nieprawdą. Są to ciężkie do usunięcia pasożyty, które ciężko usunąć przy użyciu domowych metod. Niezbędne jest wezwanie firmy zajmującej się usuwaniem pluskiew przy użyciu środków specjalistycznych.