ODŁAWIANIE KUN

Kuny i łasice są zwierzętami, które bardzo często wybierają na swoje legowiska obszary zamieszkane przez człowieka. Zasiedlenie strychu, spiżarni lub innego miejsca na posesji jest niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia osób tam mieszkających. Zalegające w legowiskach resztki pożywienia oraz odchody wydzielają nieprzyjemny zapach i są źródłem wirusów oraz bakterii. Pozbycie się nieproszonych gości nie jest prostą sprawą, ponieważ kuny i łasice są w Polsce pod ochroną.

 

Skuteczne sposoby odławiania kun i łasic

Jedną z najczęściej stosowanych metod odławiania kun przez nasza firmę jest stosowanie pułapek żywołownych. Ta metoda odłowu pozwoli szybko i skutecznie pozbyć się szkodników. W swoim asortymencie posiadamy wiele skutecznych narzędzi i pułapek w odpowiednim rozmiarze i kształcie, wyposażone w specjalne zapadki i mechanizm.

 

Sprawdzone metody odławiania kun stosowane w naszej firmie:

  • stosowanie pułapek żywołownych,
  • zastosowanie odstraszaczy dźwiękowych i świetlnych,
  • wykorzystanie środków chemicznych,
  • zabezpieczenie budynku przed nieszczelnościami,
  • usypianie zwierząt.

 

Oferowana przez naszą firmę usługa odławiania kun jest w 100% skuteczna i zgodna z prawem. Stosujemy tylko i wyłącznie bezpiecznie i humanitarne metody, które zapewniają nie tylko pozbycie się uciążliwych zwierząt z posesji, ale również zabezpieczenie terenu przed pojawieniem się nowych nieproszonych gości. Doświadczenie zdobyte przez długie lata działalności, pozwoliło nam wyeliminować setki szkodników w wielu gospodarstwach i posesjach naszych klientów.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.