Ozonowanie Łódź

Firma Vermin świadczy profesjonalne usługi z zakresu kompleksowego ozonowania pomieszczeń.
Działamy na terenie Łodzi oraz całego województwa Łódzkiego.

Co to jest ozonowanie?

Ozonowanie to szybki i skuteczny sposób na usunięcie wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, co przyczynia się do uzyskania sterylnego powietrza w pomieszczeniu, a także sterylnych powierzchni podłóg, dywanów, wykładzin, ścian, materacy i pościeli. Sterylność i świeżość uzyskane w drodze ozonowania są szczególnie istotne dla osób cierpiących na alergię, dzieci skłonnych do częstych chorób układu oddechowego, czy ludzi starszych.

Ozonowanie pomaga również tam, gdzie we znaki dają się nieprzyjemne zapachy pleśni, stęchlizny i inne. Ten ekologiczny zabieg nie maskuje nieprzyjemnych zapachów, ale je usuwa. Należy wspomnieć, że przy użyciu ozonu jesteśmy w stanie pozbyć się z pomieszczeń mikroorganizmów jak grzyby, bakterie, wirusy, a także ograniczyć rozwój uczulających alergenów jakimi są roztocza.

Ozon to gaz zbudowany z trójatomowych cząsteczek tlenu o orzeźwiającym zapachu i niebieskawej barwie. Jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekujących. Działa bakteriobójczo i jest 50 razy skuteczniejszy i 3000 razy szybszy w działaniu niż chlor. Ozon jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i życia.

Gdzie warto stosować ozonowanie pomieszczeń?

  • w mieszkaniach i domach jednorodzinnych,
  • w garażach i piwnicach,
  • w biurach,
  • w magazynach, pubach i restauracjach,
  • w zakładach gastronomicznych, fryzjerskich, kosmetycznych,
  • w siłowniach,
  • w gabinetach lekarskich

Ozonowanie mieszkań trwa zazwyczaj do kilku godzin. W tym celu korzysta się ze specjalnych urządzeń (generatorów ozonu). Mieszkanie musi zostać do zabiegu specjalnie przygotowane.

Vermin - usługi ozonowania Łódź. Kontakt: 505 185 903